
Набір акумуляторних інструментів Макита 8 в 1 з протиударним пластиковим кейсом і 2 акумуляторами
14 998 ₴
- Готово до відправки
- Код: 23385
0 (800) 33-84-73
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спростіть і поліпште свою роботу з набором акумуляторних інструментів Makita 8 в 1.
У цьому наборі є всі необхідні насадки для виконання різних завдань без потреби купувати окремі інструменти. Потужність безщіткового двигуна становить 700 Вт.
У комплекті йдуть: два акумулятори ємністю 5 А·год, а також спеціальний перехідник із двома виходами для під'єднання до Power bank. Вбудований ліхтар із 4 режимами роботи дає змогу використовувати інструмент навіть темної пори.
- Насадка ударного дриля/шурупокрута дає змогу перемикатися між функціями ударної дрилі та шурупокрута залежно від завдання. З її допомогою можна швидко та легко свердлити отвори або закручувати та відкручувати гвинти.
- Насадка шабельної пили призначена для точної та швидкої роботи з різання дерева, пластику та інших матеріалів. Завдяки компактній конструкції вона добре справляється із завданнями в тісних просторах.
- Насадка ланцюгової пили (віткоріз) дає змогу легко обрізати гілки та рубати дерева, підтримуючи лад у саду.
- Насадка мийки високого тиску допоможе легко очистити будинок, автомобіль та інші поверхні, забезпечуючи потужне миття без потреби додаткового обладнання.
- Насадка лобзика допоможе створювати деталі та вирізи з різкими вигинами, надаючи красу вашим роботам.
- Насадка кутової шліфувальної машини підготує поверхні для оброблення або видалення фарби з необхідною потужністю й точністю.
До комплекту також входять:
- різні викрутки, ключі
- флакон оливи для догляду за інструментами,
Все упаковано в міцний протиударний пластиковий кейс.
Комплектація
- Насадка ударний дриль/шурупокрут 1 шт.
- Насадка шабельна пила 1 шт.
- Насадка ланцюгова пила (віткоріз) 1 шт.
- Насадка мийка високого тиску 1 шт.
- Насадка лобзик 1 шт.
- Насадка КШМ 1 шт.
- АКБ 2 шт.
- Заряджання від мережі 1 шт.
- Перехідник для power bank 1 шт.
- Ключ 1 шт.
- Викрутка хрестова 1 шт.
- Ключ для КШМ 1 шт.
- Флакон з олією 1 шт.
- Пластиковий кейс 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Кількість в наборі інструментів | 8 |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір електроінструменту |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований ліхтар | 4 режими роботи |
| Довжина ходу | 20 мм |
| Довжина шини | 10 |
| Місткість АКБ | 5 А·год |
| Індикація | Цифрова |
| Кількість ударів | Кількість ударів |
| Крутний момент | 55 Нм |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Потужність | 700 Вт |
| Розмір клинка | 150 мм |
| Швидкість без навантаження | 0-2700 об./хв |
| Швидкість ланцюга | 7 м/с |
| Тип мотора | безщітковий |
| Функція удару | Да |
| Число обертів | 0-8000 об/хв |
| Кількість позицій регулювання крутного моменту | 25+1 |
| Крок ланцюга | 1/4" |
- Ціна: 14 998 ₴









