Відеоокуляри шолом для FPV DK EV800D Black 5-дюймовий монітор FPV 5.8G 16:9, ресивер 40 каналів, поле зору 82°В наявності

Пориньте в захопливий світ FPV з окулярами EV800D. Ці окуляри ідеально підходять для новачків, пропонуючи дивовижний досвід завдяки яскравому 5-дюймовому РК-екрану роздільній здатності 800 × 480. Яскравість екрана досягає 600 кд/м2, що робить їх ідеальними для використання на відкритому повітрі.

Завдяки розбірної конструкції, екран можна використовувати як невеликий монітор на радіоконтролері або штативі. Лінза з потрійним збільшенням покращує якість відео, а широкий кут огляду до 82° створює максимально імерсивний досвід.

Окуляри обладнані двома надчутливими модулями RX5808 Pro з 40 каналами, що забезпечують стабільний сигнал під час перегонів FPV. Вбудований відеореєстратор дає змогу записувати відео роздільною здатністю до 720 × 576 без втрати кадрів.

Для зручності використання окуляри мають регульований ремінь на голову та дружнє меню OSD, що не заважає перегляду важливої інформації під час польоту.

Окуляри EV800D для дронів FPV — це не просто окуляри, це новий рівень FPV-технології. Вони ідеально підходять як для професіоналів, так і для ентузіастів, забезпечуючи неперевершений досвід польотів на новому рівні якості та комфорту.

Напруга живлення окулярів від вбудованої батареї 7,4 В, 1200 мА·год, з підзаряджанням через USB на рівні 12 В/2 А, а споживана потужність постійного струму коливається від 10 до 22 В, забезпечуючи стабільну та надійну вихідну потужність.

Вбудований відеореєстратор записує відео роздільною здатністю до 720 × 576 за повної частоти кадрів без втрати кадрів, забезпечуючи високу точність і реалізацію максимальної якості зображення.

Окуляри EV800D забезпечують неперевершений досвід FPV завдяки передовим функціям. Їх 92% прозора лінза з потрійним збільшенням не тільки покращує якість відео, але й створює захопливий вигляд, занурюючи вас ще глибше у світ FPV.

З 40 каналами в перегоновому діапазоні ви завжди матимете доступ до потрібного сигналу. Розширена функція автоматичного пошуку та зображення робочої частоти на екрані спрощує налаштування й забезпечує швидкий старт.

Завдяки використанню двох типів антен (лінійної й всеспрямованої) і двом системам чипсетів дисплея/запису, ви можете бути впевнені, що немає затримок під час зображення та запису відео. Додайте до цього можливість відтворення відео в меню окулярів і дружне ненав'язливе OSD, і ви отримаєте ідеальні гоггли для будь-яких ваших FPV-потребостей.

Розміри окулярів становлять 180×145×82 мм, а їхня вага 362 г без антени, що робить їх ідеальними для використання як легких компаньйонів для будь-яких пригод. Одним із переваг окулярів EV800D є можливість відтворення відео прямо в меню очок. Це дає змогу вам переглядати відео безпосередньо в окулярах, забезпечуючи максимальний комфорт і зручність під час польотів.

Крім того, дружнє ненав'язливе OSD забезпечує вас важливою інформацією про політ, не перекриваючи вигляд польоту. Це означає, що ви можете отримати доступ до необхідної інформації, як-от частота, напруга або час польоту, не втрачаючи зорового контакту з довкіллям.

Отже, у окулярів EV800D немає блокування важливої інформації літнього екранного меню, що дає змогу максимально сконцентруватися на польоті та отримати найкращий досвід FPV.

Особливості FPV-окулярів DK EV800D 5.8G Black містять таке:

1. Записування відео в Super HD: можливість записування відео з роздільною здатністю до 720 х 576 пікселів, що забезпечує високу якість зображення.

2. Диверситі-приймач Raceband: 40-канальний приймач із підтримкою Raceband, що забезпечує стабільне приймання сигналу та широкий спектр каналів.

3. Розбірна конструкція: 5-дюймовий екран можна використовувати як невеликий монітор, що забезпечує зручність використання в різних умовах.

4. Висока яскравість і якість зображення: забезпечується висока яскравість і якість зображення екрана для FPV-полетів, що гарантує чітке та реалістичне зображення.

5. Вбудований 5.8GHz приймач: забезпечує швидке та стабільне приймання сигналу на 40 каналах, що підтримує з'єднання з різними джерелами сигналу.

6. Потужна батарея: комплектується 7.4V 1200mAh батареєю, що забезпечує майже 2 години робочого часу, що дає змогу довго користуватися окулярами без перерви.

7. Широкий кут огляду: забезпечується кут огляду у 82 градуси, що забезпечує широкий і реалістичний огляд польотного середовища.

8. Дисплей LCD: 5-дюймовий дисплей LCD з роздільною здатністю 800 х 480 пікселів, що забезпечує чітке та деталізоване зображення.

9. Вбудований аналоговий DVR: забезпечує можливість запису відео безпосередньо на пристрій для подальшого перегляду.

Ці характеристики роблять окуляри DK EV800D ідеальним вибором для FPV-польотів, забезпечуючи високу якість зображення і зручність використання. Вони являють собою надійний, функціональний і доступний варіант для тих, хто бажає насолоджуватися FPV-полетами без обмежень.

Габарити

• Розмір 180*145*82 мм
  • Вага 362 г без антені

Комплектація