Бездротова компактна звукова система JBL Pulse 6 Xtreme потужна музична колонка з RGB-підсвіткойВ наявності

Гучний звук і яскрава підсвітка — JBL Pulse 6 Xtreme запрошує вас зануритися у світ приголомшливих звуків і дивовижних світлових ефектів. Ця портативна акустика поєднує в собі високу якість звуку та передові технології.

Потужність і деталізація звуку потішать найвимогливіших меломанів. З потужністю 12 Вт і технологією JBL Bass+, Pulse 6 Xtreme створює потужні та динамічні звукові хвилі.

Не тільки звук, але й візуальна різноманітність — вбудована RGB-підсвітка реагує на ритм музики, створюючи унікальну атмосферу для кожної вечірки.

Завдяки бездротовому під'єднанню через Bluetooth 5.2 ви можете насолоджуватися музикою будь-де та будь-коли.

Захист від бризок і пилу IPX7 робить цю акустику ідеальним супутником для активного способу життя.

Вбудований акумулятор на 1800 мА·год забезпечує до 8 годин роботи від одного заряду. Зручні кнопки керування на передній панелі дають змогу легко регулювати гучність і перемикати треки.

Крім бездротового під'єднання, на корпусі акустики розташовані порти USB, USB Type-C, AUX, що дає змогу заряджати, під'єднувати інші пристрої та використовувати кардридер для карт microSD.

Функція TWS дає змогу під'єднати кілька колонок JBL в одну аудіосистему.

Для зручності перенесення передбачена ергономічна ручка на корпусі акустики.

ВиробникJBL
Максимальна частота15000 Гц
Матеріал корпусуПластик
Мінімальна частота80 Гц