
Портативна бездротова компактна колонка JBL Go-3A з вбудованими світлодіодами та TWS
1 590 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22700
З акустичною системою JBL Go-3A ваша музика стане ще портативнішою завдяки компактному та легкому корпусу. Насолоджуйтеся якісним звуком у будь-якому місці — ця елегантна та потужна колонка здивує вас продуктивністю.
Високоякісний звук JBL Go-3A забезпечує потужність звуку 3.1 Вт, водночас передові технології та драйвери зі збільшеним діапазоном відтворення гарантують чистий і природний звук без спотворень.
З акустичною системою JBL Go-3A ви насолоджуєтеся всіма перевагами бездротового під'єднання через Bluetooth. Просто під'єднайте колонку до смартфона або планшета та насолоджуйтеся стабільним з'єднанням і високою якістю звуку, навіть на відстані.
Функція TWS дає змогу зібрати бездротову акустичну систему, просто під'єднавши 2 або більше колонки JBL.
Вбудований акумулятор забезпечує до 5 годин безперервного відтворення музики, а заряджання здійснюється через інтерфейс MicroUSB.
Корпус із класом захисту IPX7 забезпечує захист від води та пилу, роблячи цю колонку ідеальним вибором для активного способу життя. Акустична система JBL Go-3 — це витвір мистецтва, що легко поміщається у вашій руці та справляється з подорожами завдяки спеціальній ручці на корпусі.
Комплектація
- Колонка 1 шт.
- Кабель USB 1 шт.
- Інструкція 1 шт.
- Паковання 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Інтерфейси | micro USB |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 180 Гц |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономність | до 5 годин |
| Версія Bluetooth | 4.2 |
| Час зарядки | 2.5 год |
| Діапазон частот передавача Bluetooth | 2400 МГц — 2483,5 МГц |
| Ємність акумулятора | 730 мА/год |
| Клас захисту | IPX7 |
| Потужність | 3.1 Вт |
| Особливості | з вбудованою світлодіодною підсвіткою |
| Під'єднання | бездротовий |
| Профіль Bluetooth | A2DP V1.2, AVRCP V1.5 |
| Сумісність | iOS/Android |
| Тип | Бездротовий |
| Формат акустики | 1 |
| Колір | червоний/чорний/зелений/синій |
- Ціна: 1 590 ₴









