Набір смарт-пристроїв для гаджетів X11 Smartwatch S8 Ultra 2 ремінці навушники Airpods Pro, зарядні пристроїВ наявності

Універсальний Smart-набір X11 для телефона — це набір популярних смарт-ґаджетів, які гарантовано покращать і оптимізують ваше життя! До набору входять найпопулярніші ґаджети на ринку: популярні бездротові навушники AirPods Pro із сенсорним керуванням і функцією шумозаглушення, яскраві та стильні смартгодинники S8 Ultra з 15 спортивними режимами, двома гіпоалергенними ремінцями та всіма потрібними зарядними пристроями.

Бездротові навушники преміумкласу
AirPods Pro — це не просто навушники, які дають змогу слухати музику без дротів, це ґаджет, продуманий до дрібниць. Стильний корпус кейса та зручний форм-фактор навушників дають змогу використовувати їх тривалий час, не викликаючи болю у вухах! Стабільне з'єднання з вашим смартфоном або планшетом забезпечується за допомогою технології Bluetooth 5.2. Головною особливістю навушників є наявність шумозаглушення, яке дає змогу кришталево чисті дзвінки без зовнішніх шумів. Керування навушниками дуже просте й інтуїтивно зрозуміле, а найголовніше — сенсорне! Завдяки захисту від води та пилу, ви можете використовувати навушники під час занять спортом або навіть у дощовиту погоду.

Легендарний смарт-годинник S8 Ultra
S8 Ultra — ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт і стиль. Завдяки своєму інноваційному дизайну та високій якості матеріалів, ця модель є бестселером серед смарт-годинників. Цей годинник обладнаний великим сенсорним екраном діагоналлю 2,02 дюйма, що забезпечує легке керування. Вбудовані функції, як-от моніторинг серцевого ритму, лічильник калорій і трекер фізичної активності, дають змогу контролювати ваш стан, а 15 вбудованих спортивних режимів дадуть змогу досягати нових спортивних досягнень. Корпус годинника захищений від води та дрібних частинок, що дає змогу використовувати їх активно без занепокоєння про пошкодження. S8 Ultra сумісні з усіма мобільними пристроями на базі iOS і Android, забезпечуючи зручне під'єднання та синхронізацію даних.

Ваші ремінці — ваша індивідуальність
Купуючи Smart-набір X11, ви отримуватимете не тільки один, але відразу два ремінці, які допоможуть підкреслити ваш настрій і стиль. Можливість легкої заміни ремінців і надійної фіксації забезпечує те, що годинник залишиться на місці під час тренувань або в повсякденному житті. Ремінець із ребристою поверхнею чудово підійде для активного способу життя і спорту, а гладкий ремінець стане ідеальним акцентом стилю в повсякденному житті. Обидва ремінці гіпоалергенні та не викликають подразнення шкіри, що робить їх безпечними та комфортними у використанні.

Все для заряджання
У наборі X11 ви знайдете різні зарядні пристрої, які гарантують безперервну роботу вашої електроніки. Для заряджання смарт-годинника в комплекті передбачена бездротова зарядка, а для заряджання навушників можна використовувати кабель USB Type-C — Lightning. Якщо вам необхідно зарядити пристрій від мережі, у комплекті також є адаптер живлення потужністю 20 Вт. Цей набір гарантує зручність і надійність під час заряджання ваших ґаджетів у будь-який час.

Габарити

• Розмір годинника    49 х 43 х 12 мм
  • Розмір ремінців    26 х 20 х 2,5 мм
  • Розмір навушників    40.5 х 18 х 16.5 мм
  • Розмір кейса    53.5 х 44.3 х 21.3 мм
  • Вага годинника    180 г
  • Вага навушника    5.4 г
  • Вага кейса    45.6 г

Комплектація

• Смарт-годинник    1 шт.
  • Наушники    пара
  • Кейс    1 шт.
  • Бездротове заряджання    1 шт.
  • Кабель USB Type-C - Lightning    1 шт.
  • Адаптер живлення 20 Вт    1 шт.
  • Ремінці    2 шт.
  • Паковання    1 шт.