Сучасна Bluetooth колонка з кольоровим RGB-підсвічуванням Mini Hi-Fi P-10 з годинником, будильником, FM-приймачемВ наявності

Потужний звук у компактному форм-факторі

Bluetooth-колонка Mini Hi-Fi P-10 являє собою дивовижне поєднання приголомшливого звуку, функціональності та стильного дизайну. Завдяки своїм потужним динамікам із загальною потужністю 5 Вт вона здатна заповнити кімнату якісним звуком і створити відповідну атмосферу в будь-якій ситуації.

Бездротове під'єднання через Bluetooth

З Bluetooth колонкою Mini Hi-Fi P-10 ви можете легко з'єднати ваш смартфон, планшет або інші пристрої через Bluetooth 5.0. Можливість бездротового під'єднання дає змогу вам насолоджуватися своєю улюбленою музикою високої якості без використання дротів.

Будильник і FM

Bluetooth колонка Mini Hi-Fi P-10 обладнана великим годинником на РК-панелі з вбудованим будильником. FM-приймач дасть змогу насолоджуватися вашими улюбленими радіостанціями, хоч де ви будете. Встановіть будильник на потрібний час і просипайтеся під музику або налаштовані радіостанції.

RGB-подсветка

Створіть неповторну атмосферу за допомогою вбудованої RGB-підсвітки. Виберіть один із безлічі колірних режимів і перетворіть вашу кімнату на стильний простір для вечірок або романтичних зустрічей. Змінюйте кольори відповідно до вашого настрою та створюйте унікальні ефекти, а також регулюйте яскравість підсвітки для створення необхідного настрою.

Портативність і автономність

Bluetooth колонка Mini Hi-Fi P-10 може працювати від вбудованого акумулятора або від мережі. Під час роботи від акумулятора його автономність становить 6 годин, що є потужним показником. У разі потреби зарядити пристрій або просто в разі використання колонки від мережі, під'єднайте USB-кабель до корпусу.

Просте керування й різноманіття функцій

Bluetooth колонка Mini Hi-Fi P-10 має інтуїтивно зрозуміле керування за допомогою кнопок на лицьовій панелі колонки. Перемикайте треки, регулюйте гучність, вимикайте звук — все це можна зробити за допомогою кнопок керування. Колонка підтримує не тільки Bluetooth-під'єднання, а й AUX-вхід і USB Type-C для дротового під'єднання пристроїв. Для відтворення музики з накопичувачів передбачений роз'єм для карт пам'яті.

Ваш ідеальний мультимедійний друг

Bluetooth колонка Mini Hi-Fi P-10 — це не просто колонка, вона стане вашим ідеальним партнером для насолоди музикою в будь-який час і в будь-якому місці. Унікальне поєднання потужного звуку, стильного дизайну та багатофункціональності робить цю модель справжньою знахідкою для музичних шанувальників.

Основні атрибути
ВиробникHIFI