Сенсорні вологостійкі бездротові навушники Soundpeats Air3 Deluxe чорні із швидкою зарядкоюВ наявності

Сенсорні бездротові навушники Soundpeats Air3 Deluxe — це високоякісні бездротові навушники останнього покоління, які потішать вас своїм звуком, зручністю використання і стильним дизайном. У цих навушників є низка переваг, які відрізняють їх від конкурентів.

Вони обладнані інноваційним чипом Qualcomm QCC3040, який підтримує Bluetooth 5.2 для стабільнішого з'єднання та підвищеної швидкості передавання. Цей чип забезпечує низьке енергоспоживання, чудове з'єднання Bluetooth і розширені можливості обробки звуку.

Він також підтримує різні передові звукові кодеки, включно з aptX-Adaptive, який дає змогу відтворювати високоякісний звук із частотою до 420 кГц і бітрейтом до 24 бітів. Такий звук наближений до якості звуку CD, даючи змогу почути найдрібніші деталі та нюанси музики.

Сенсорні бездротові навушники Soundpeats Air3 Deluxe обладнані 14,2-міліметровими драйверами з підтримкою технології TrueWireless Mirroring. Це дає змогу їм відтворювати деталізований низькочастотний і високочастотний звук, створюючи широке звукове поле.

Технологія TrueWireless Mirroring також забезпечує якісне та стабільне з'єднання з вашим смартфоном або планшетом. Завдяки цьому, аудіо (дзвінки або музика) не перериватиметься під час перемикання між моно- та стереорежимами.

Сенсорні бездротові навушники Soundpeats Air3 Deluxe мають два мікрофони в кожному навушнику, що працюють одночасно для кращого захоплення вашого голосу. У поєднанні з гібридною технологією шумозаглушення CVC 8.0, ви зможете використовувати навушники навіть у галасливих місцях, і ваш голос завжди буде чітким.

Керування бездротовими навушниками Soundpeats Air3 Deluxe здійснюється за допомогою високочутливих датчиків торкання. Ви можете керувати відтворенням музики, приймати та відхиляти дзвінки, викликати голосового помічника та змінювати гучність.

Сенсорні бездротові навушники Soundpeats Air3 Deluxe мають стильний і витончений дизайн. Попри свій невеликий розмір і легку вагу, це ніяк не впливає на якість звуку. Вони мають напіввнутрішню ергономічну конструкцію, що ідеально підходить для форми вушного каналу та забезпечує комфорт під час тривалого використання.

Габарити

• Вага навушника    4.06 г
  • Вага кейса    36.3 г

Комплектація

• Наушники    пара
  • Кейс    1 шт.
  • Кабель USB - USB Type-C    1 шт.
  • Інструкція    1 шт.
  • Паковання    1 шт.