Бездротові навушники Soundpeats чорні Capsule3 Pro Bluetooth 5.3 з активним шумопоглинанням + ігровий режимВ наявності

Звук високої роздільної здатності Hi-Res Audio став можливим завдяки технологии кодеков ldac от Soundpeats Capsule3 Pro. Вона дає змогу передавати звук із частотою до 990 кбіт/с, розкриваючи кожну деталь музики. Зручні навушники з біодинамічним драйвером діаметром 12 мм і підтримкою Bluetooth 5.3 дають змогу зануритися в глибини звукового океану з діапазоном від 20 Гц до 40 кГц.

Бездротові навушники Capsule3 Pro має тривалу автономність, щоб задовольнити всі ваші меломанські потреби. Кожен навушник важить лише 5 грамів, забезпечуючи комфорт під час використання. Завдяки покращеній ємності акумулятора, ви зможете насолоджуватися музикою упродовж 52 годин із кейсом. Самостійна робота навушників становить 8 годин у звичайному режимі або 5,5 годин із увімкненою функцією активного шумозаглушення (ANC).

Насолоджуйтеся звуком світу всередині або зовні завдяки інноваційній технології гібридного ANC з трьома мікрофонами, що забезпечує глибоке шумозаглушення до 43 дБ. Це дає змогу вам насолоджуватися музикою без відволікань від навколишнього шуму. Якщо ви захочете почути звуки навколо себе, досить доторкнутися до лівого навушника на 1,5 секунди.

Конструкція навушників Capsule3 Pro забезпечує чудову чутність для комфортного приймання та здійснення дзвінків, хай де ви будете — у метро, аеропорту, ресторані чи офісі.

Мінімальна затримка в ігрощі до 70 мс забезпечує дивовижний ігровий досвід завдяки оптимізованому алгоритму Capsule3 Pro. Просте потрійне натискання по лівому навушнику переводить навушники в режим гри, синхронізуючи звук і зображення і роблячи ваші дії на екрані ще більш захопливими та епічними!

Габарити

• Вага навушника    5 г
  • Вага кейса    48 г

Комплектація

• Наушники    1 шт.
  • Кейс    1 шт.
  • Кабель USB - USB Type-C    1 шт.
  • Амбушури    3 пары
  • Інструкція    1 шт.