Бездротові навушники-вкладки Air3 Deluxe HS Bluetooth 5.2 з застосунком Soundpeats і ігровим режимомВ наявності

Шукаєте навушники, які забезпечать вам чудову якість звуку? Soundpeats Air3 Deluxe HS стануть вашим хітом!

Вони пройшли сертифікацію Hi-Res Audio, що гарантує фантастичну якість звуку Навушники підтримують кодек LDAC і мають конвертери діаметром 142 мм. Завдяки технології Bluetooth 5.2, ви зможете швидко під'єднати їх до обраного пристрою, а завдяки шумозаглушувальним мікрофонам без проблем здійснювати телефонні дзвінки. Спеціальна програма надасть вам доступ до додаткових функцій і параметрів.

Модель Air3 Deluxe HS ідеально підходить для розмов. Тепер ви можете легко телефонувати, незалежно від місця, де перебуваєте. У навушниках є 4 вбудовані мікрофони, які надійно записують кожне ваше слово. Вони також використовують технологію ENC, яка усуває до 80% непотрібного шуму. Ви можете бути впевнені, що ваші співрозмовники почують те, що ви хочете їм сказати.

Якість звуку на високому рівні Ваші улюблені пісні ніколи не звучали краще. Навушники обладнані драйверами діаметром 14,2 мм і підтримують кодек LDAC. Тому ви зможете насолоджуватися чистим звуком, глибоким басом і багатством деталей. Вони можуть відкрити для вас нові подробиці ваших улюблених треків, немов ви на музичному фестивалі, незалежно від місця перебування.

Бездротове передавання високої якості. Забудьте про затримки та збої з Soundpeats! Удосконалена Bluetooth 5.2 забезпечує надійне, стабільне та миттєве передавання сигналу в будь-якій ситуації. Також створений ігровий режим, який забезпечує низьку затримку приблизно 60 мс для шанувальників ігор. Тепер ви зможете перемогти будь-якого ворога й здобути перемогу.

Більше можливостей із програмою. Спеціальна програма Soundpeats дасть змогу вам використовувати інші цікаві функції. Ви зможете налаштувати гучність, перевірити стан батареї, активувати або деактивувати сенсорні панелі, змінити режим відтворення або оновити програмне забезпечення. Також ви зможете використовувати параметри еквалайзера для індивідуальних налаштувань навушників.

Ідеальний комфорт використання. Модель Air3 Deluxe HS має ергономічний дизайн, що забезпечує максимальний комфорт. Навушники ідеально адаптуються до форми вашого вуха. Сенсорні панелі полегшать вам використання, і ви зможете керувати музичним плеєром, вибирати режими, керувати дзвінками, регулювати гучність і активувати вивченого помічника. Навушники можуть розпізнавати, якщо їх носіть. Вони автоматично зупиняють відтворення, коли ви їх витягаєте та відновлюють відтворення, коли вони знову вставлені.

ВиробникJet air
Тип призначенняНавушники
Вид навушниківВкладиші
Тип підключенняBluetooth