
Розетка для автоматизації роботи електроприладів із програмованим таймінгом Programmer Timer YDT-MG 16A IP20
560 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20299
0 (800) 33-84-73
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Програмовний таймер розетки YDT-MG 16A — це невіддільний інструмент для автоматизації роботи електроприладів. Він дає змогу встановити час роботи та вимкнення пристрою, а також задати дні тижня, коли воно має бути увімкнене.
За допомогою цього таймера ви можете легко та зручно налаштувати роботу освітлювальних приладів, кондиціонерів, нагрівачів та інших пристроїв, що дасть змогу заощадити електроенергію та продовжити їх термін експлуатації.
Програмовний таймер YDT-MG 16A має максимальне навантаження до 16 амперів і потужність до 3500 ватів, що дає змогу використовувати його з більшістю електроприладів. Таймер має зручний і зрозумілий інтерфейс, що дає змогу легко налаштувати його роботу.
16 встановлених програм вмик./вимк. з мінімальним кроком за 1 хвилину. Корпус виготовлений з екологічного пластику та захищений за стандартом IP20.
Розетка YDT-MG 16A — це надійний і зручний інструмент для автоматизації роботи електроприладів, який дасть змогу заощадити час, електроенергію та продовжити термін їхньої експлуатації ваших пристроїв.
За допомогою цього таймера ви можете легко та зручно налаштувати роботу освітлювальних приладів, кондиціонерів, нагрівачів та інших пристроїв, що дасть змогу заощадити електроенергію та продовжити їх термін експлуатації.
Програмовний таймер YDT-MG 16A має максимальне навантаження до 16 амперів і потужність до 3500 ватів, що дає змогу використовувати його з більшістю електроприладів. Таймер має зручний і зрозумілий інтерфейс, що дає змогу легко налаштувати його роботу.
16 встановлених програм вмик./вимк. з мінімальним кроком за 1 хвилину. Корпус виготовлений з екологічного пластику та захищений за стандартом IP20.
Розетка YDT-MG 16A — це надійний і зручний інструмент для автоматизації роботи електроприладів, який дасть змогу заощадити час, електроенергію та продовжити термін їхньої експлуатації ваших пристроїв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Archa Program |
| Вага | 220 г |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист | від перевантаження |
| Максимальна потужність реле | 3500 Вт |
- Ціна: 560 ₴









