
Потужний високоякісний інвертор Globus 4000 Вт із чистою синусоїдою для бойлера з вбудованим мультизахистом
7 960 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21085
0 (800) 33-84-73
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор Globus 4000 Вт є компактним пристроєм, призначеним для перетворення постійного струму на змінний. Цей пристрій чудово справляється з під'єднанням різних побутових приладів, як-от котли, нагрівачі, ґаджети тощо. Особливо корисно використовувати інвертор у будинку, якщо немає електрики або під час аварійного вимкнення.
Корпус інвертора виготовлений із міцного металу, що забезпечує його довговічність. Вбудований вентилятор охолодження дає змогу впоратися з високими температурами під час пікових навантажень. На одній зі сторін корпусу розташовані виходи для під'єднання дротів і затискачів, а на протилежному боці є перемикач увімкнення/вимкнення, індикатори стану та дисплей. РК-дисплей виводить інформацію про вихідну напругу, що дає змогу контролювати залишок заряду акумулятора.
Інвертор Globus 4000 Вт має номінальну потужність 2000 Вт, а за пікових навантажень його потужність досягає 4000 Вт. Однією з особливостей цього інвертора є тип його вихідного сигналу — чиста синусоїда. Завдяки цьому, ви зможете під'єднати до нього пристрої, які чутливі до вхідної напруги та сили струму. Сигнал інвертора Globus 4000 Вт практично ідентичний сигналу в розетках вашого будинку.
Для забезпечення довгого терміну експлуатації та безпечної експлуатації, інвертори від компанії Globus обладнані мультизахистом. Вона здатна захистити ваші пристрої:
від перегрівання
від переполюсування
від короткого замикання
від перевантажень
Комплектація
Інвертор 1 шт.
Комплект кабелів 1 шт.
Інструкція 1 шт.
Паковання 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Країна виробник | Китай |
| Допустима пікова потужність | 4000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 287 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудовані РК-дисплей | Да |
| Вхідна напруга | 12 |
| Індикатор | світлодіодний |
| Потужність зарядного | 15 А |
| Охолодження | вентилятор |
- Ціна: 7 960 ₴









