-24%


Свинцево-кислотний акумулятор для різної потужної техніки BATTERY GD-640 6V 4A для ДБЖ
380 ₴
290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 18935
0 (800) 33-84-73
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Батарея GD-640 - сучасна компактна акумуляторна батарея ємністю 4000 мА·год. Ця модель є герметичною олив'яно-кислотною батареєю (AGM) і спеціально розроблена для широкого використання в різних галузях.
Аккумулятор GD-640 сумісний із різними типами техніки, як-от електронні ваги, радіоприймачі, потужні ліхтарі, касові апарати, торгові автомати, аварійне освітлення, електросамокати, електровелосипеди, ДБЖ, апаратури сигналізації та зв'язку.
Така акумуляторна батарея є невіддільним елементом роботи будь-якого сумісного пристрою, завдяки їй обладнання й далі працює за вимкненої електроенергії.
Батарея GD-640 має низьке саморозряджання, що дає змогу тривалий час використовувати акумулятор без втрат його функціональності.
Електроліт цієї батареї має гелевий стан, тому вона не боїться нахилу та перевороту. За потреби акумулятор GD-640 автоматично заряджається під час під'єднання до мережі.
Додаткова характеристика:
Тип акумулятора
AGM
Сумісність
ДБЖ, електровелосипеди, ліхтарі, торгові автомати, електросамокати, аварійне освітлення
Ємність акумулятора
4 000 мАч
Напруга
6 В
Температура роботи
от -20 °C до +60 °C
Температура зберігання
от -35 °C до +60 °C
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BB Battery |
| Ємність акумулятору | 4000 А. г |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 107 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 810 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятора | 6 В |
| Тип | Батарея універсальна |
| Товщина | 47 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 290 ₴








