Зовнішній акумулятор Power Bank UKC 10000 mAh SOLAR із сонячною панеллю з яскравими 2 LED-ліхтарикамиВ наявності
Зовнішній акумулятор Power Bank UKC 10000 mAh SOLAR із сонячною панеллю має унікальні характеристики. Його ємність становить 10000mAh, що дає змогу заряджати кілька разів найсучасніші ґаджети. У корпусі цього акумулятора вбудовані 4 кабеля для під'єднання мобільних пристроїв і для заряджання сонячної панелі: microUSB, USB Type-C, Lightning і DC. Крім того, у корпусі є ще 2 USB-порти. На бічній стороні акумулятора розміщений додатковий подвійний LED-ліхтар. Індикація заряду представлена як цифровий індикатор із поділом на рівні 25/50/75/100. Для забезпечення безпечної роботи акумулятора передбачені функції захисту від короткого замикання, перенапруги та надмірного розряджання. На лицьовій панелі акумулятора розташована потужна сонячна панель. Power Bank UKC 10000mAh Solar — це універсальний і потужний зовнішній акумулятор, який завжди буде вам помічником, незалежно від того, де ви перебуваєте. Завдяки його продуманій конструкції та використанню якісних деталей, цей акумулятор слугуватиме вам довго та не втратить своєї ємності. Завдяки стильному корпусу у вас завжди буде виділення, а його компактні розміри дають змогу легко брати його із собою — просто покладіть його в рюкзак, сумку або кишеню куртки. Однією з особливостей цієї моделі є можливість заряджання від сонячної енергії. Ємності Power Bank UKC 10000 mAh досить для заряджання кілька разів найсучасніших ґаджетів. Використання вбудованої сонячної панелі на лицьовій панелі акумулятора дає змогу вам легко та швидко поповнити його заряд за допомогою сонячних променів, не вимагаючи під'єднання до розетки або використання перехідників. Для цього досить просто розташувати панель навпроти сонця, і процес заряджання акумулятора почнеться. Для зручного відстеження рівня заряду або розряду вбудованого акумулятора на лицьовій панелі акумулятора розташовані цифрові індикатори. Вони розділені на рівні 25/50/75/100, що дає змогу завжди контролювати та розподіляти заряд відповідно до ваших потреб. На нижній частині корпусу акумулятора розташовані два яскраві LED-ліхтарика. Для їх активації досить натиснути кнопку вмикання. Потужності цих ліхтариків досить, щоб замінити звичайні ручні ліхтарі. Водночас мінімальне споживання заряду акумулятора дає змогу їм працювати багато годин без вимкнення. Ще однією особливістю цієї моделі Power Bank є наявність вбудованих кабелів, які можуть бути заховані в корпусі акумулятора. У комплекті представлені чотири кабелі: DC (для заряджання сонячної панелі), USB Type-C, microUSB Lightning. Завдяки цьому вам більше не потрібно шукати відповідний кабель для кожного пристрою — всі вони вже перебувають у корпусі Power Bank UKC 10000mAh Solar. Ви зможете заряджати гаджеты от Android и Apple. Додатково з боків акумулятора розташовані два USB-роз'єми, які також можна використовувати для заряджання. Вбудована плата живлення акумулятора має сучасну систему захисту, яка забезпечує безпечне заряджання ваших пристроїв і запобігає виникненню будь-яких зламання, пов'язаних із електричним струмом. Power Bank UKC 10000 mAh Solar має захист від надмірного розряджання, короткого замикання, перенапруги та низької напруги.
Основні атрибути
ВиробникUKC