
Світлодіодний подвійний бездротовий ліхтар лампа Solar YH-818 на сонячній батареї з датчиком руху
470 ₴
290 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17894
Сонячний навісний ліхтар Solar YH-818 із сонячною батареєю та датчиком руху має автономність роботи 8-10 годин без заряджання. Вбудований датчик руху спрацьовує на відстані 3-5 метрів.
Ліхтар також обладнаний сутінковим датчиком, який автоматично вмикає його під час настання темряви. Корпус ліхтаря герметичний і захищений від снігу та дощу. Він працює від літій-іонного акумулятора ємністю 2200 мА·год і має захист від надмірного заряджання, розряджання, перевантаження за струмом і короткого замикання.
Ліхтар прожектор Solar YH-818 — це подвійний світлодіодний навісний ліхтар, працює без дротів. Завдяки вбудованому акумулятору ємністю 2200 мА·год і сонячній панелі, ліхтар поповнює запас батареї впродовж дня. Тепер вам не потрібно шукати джерело електрики, вашим джерелом живлення стало сонце!
Ліхтар легко монтується на дворі, на балконі, на стінах, на вулиці, у саду. Solar YH-818 створить приємний вигляд і гарантує безпеку вашого двору в темну пору доби.
Автономність роботи ліхтаря становить 8-10 годин, а зарядка займає до 8 годин. Вбудований акумулятор з часом не втрачає свою ємність і майже не зношується, тому ваш ліхтар слугуватиме вам довгі роки.
Два світлодіодні ліхтарі, що складаються з 40 світлодіодів із терміном експлуатації 50 000 годинстворюють оптимальне розсіювальне освітлення. Вбудовані датчики дають змогу розширити стандартний набір функцій Solar YH-818.
Вбудований датчик руху спрацьовує на відстані 3-5 метрів з кутом огляду 120°. Якщо немає руху, він автоматично вимикає освітлення через 30 секундщоб зберегти заряд вбудованого акумулятора.
Сутінковий датчик містить ліхтар у разі настання темряви.
Корпус настінного ліхтаря Solar YH-818 виготовлений із міцного пластику. Ця модель витримує дощ, сніг і вітер завдяки своїй герметичності та вбудованому захисту від води IP65.
Комплектація
- Ліхтар 1 шт.
- Дюбелі 2 шт.
- Гвинти 2 шт.
- Інструкція 1 шт.
- Паковання 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для освітлення парковок, Для ЖКГ, Для освітлення навісів та альтанок, Для освітлення терас та балконів, Для освітлення ганку, Для освітлення сходів, Для освітлення садових доріжок, Для зовнішнього освітлення будівель |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 40 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 5 Вт |
| Світловий потік | 180 лм |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Так |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Стиль виконання | Класичний |
| Форма плафона | Прямокутна |
- Ціна: 290 ₴









