
Наручний військовий чоловічий годинник для виживання 2в1 Amst 3003 silver-green стрілочний і цифровий
1 780 ₴
895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17245
Amst 3003 Silver сріблястий із зеленим ремінцем — це унікальний військовий годинник від відомої бельгійської компанії Amst із комбінованим відтворенням часу. Цей годинник стане прекрасним подарунком для Вас або Ваших близьких і тішитиме кожен день своїм функціоналом і можливостями.
Однією з особливостей цієї моделі є комбінований тип годинника, який містить як стрілкове, так і цифрове зображення часу.
Завдяки цьому поєднанню функціональність годинника неабияк розширюється. Стрілки годинника відбивають час і покриті люмінесцентною фарбою, що дає їм змогу світитися в темряві.
Чотири електронні циферблати показують час, дату, день тижня та секундомір. Крім того, у корпусі годинника також є вбудований будильник і звуковий сигнал, що дуже зручно, особливо якщо Ви носите годинник постійно та не любите вставати зранку.
Корпус годинника для виживання виготовлений із міцної неіржавкої сталі завтовшки 14 мм. Діаметр корпусу досить великий — 46 мм, що дає змогу розмістити на циферблаті велику кількість інформації. На задній кришці годинником вигравіювані логотип і модель, а ретельне складання корпусу запобігає потраплянню дрібних частинок і крапель води всередину механізму.
Годинник Amst обладнаний оригінальним кварцовим механізмом Miyota , який має похибку +/- 20 секунд на місяць. На бічній стороні корпусу міститься регулятор аналогових стрілок, захований під спеціальною кришкою на різі, щоб випадково не зачепити його.
Попри наявність класичних аналогових стрілок, електронна начинка годинника Amst 3003 має низку корисних функцій, включно з зображенням дати, дня тижня, будильника, секундоміра та звукового сигналу.
У комплекті з годинником йде високоякісний ремінець із гіпоалергенної тканини, який не викликає подразнення й комфортний під час носіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMST |
| Країна виробник | Бельгія |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ланцюжок | Так |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Протиударні | Так |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Елітні годинники |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Точність ходу | 15 |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Додаткові характеристики | |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Додаткові функції | Будильник |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Хронограф | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.97 г |
| Довжина ланцюжка | 265 мм |
| Діаметр | 46 мм |
| Товщина | 14 мм |
- Ціна: 895 ₴









