-45%


Наручний годинник Amst 3003 чорний із чорним металевим ремінцем, кварцовим механізмом Miyota
1 980 ₴
1 095 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17165
0 (800) 33-84-73
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На ринку популярний наручний годинник AMST 3003 Black від бельгійської компанії AMST, які дотримуються всіх актуальних стандартів і трендів. Кожна деталь годинника продумана до дрібниць, і це відразу відчувається під час надягання їх на руку. Вони чудово підходять як подарунок на будь-яке значуще свято й обіцяють неймовірно якісний і стильний аксесуар.
Корпус і ремінець годинника AMST 3003 відрізняються від конкурентів своєю високоміцною неіржавкою сталлю, яка стійка до різних механічних впливів. Зверху є циферблат, захищений мінеральним склом Hardlex, , яка має надміцність і стійкість до подряпин і ударів.
Однією з особливостей цього годинника є їх захист від води — вони здатні витримати занурення до глибини 50 метрів. Годинник AMST можна носити 24/7, не знімаючи їх, і вони залишаться неушкодженими. До комплекту входить також класичний металевий ремінець, який зручний у носінні, не викликає алергічних реакцій і бактеріального зростання.
Стрілки годинника AMST 3003 світяться в темряві завдяки спеціально нанесеному покриттю. Інформаційне табло та циферблат також мають підсвітку, що робить їх видимими навіть у повній темряві.
Годинник AMST 3003 Black не тільки показує час, а й пропонує розширені функції, роблячи його ще кориснішим у повсякденному житті. Вони можуть використовуватися як будильник, секундомір, відтворювати день тижня і дату, , а також мають звуковий сигнал.
Годинник працює від стандартної батарейки, яку не потрібно міняти часто, й обладнаний кварцовим механізмом Miyota, який славиться своєю точністю навіть після тривалого використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMST |
| Країна виробник | Бельгія |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Сталевий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ланцюжок | Так |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Протиударні | Так |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Елітні годинники |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Точність ходу | 15 |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Додаткові характеристики | |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Додаткові функції | Будильник |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Хронограф | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.97 г |
| Довжина ланцюжка | 265 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 14 мм |
- Ціна: 1 095 ₴









