
Сонячна портативна панель CCLamp CL-635WP з потужністю 3.5 Вт для заряджання ґаджетів, туристична, для дому
2 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 17550
0 (800) 33-84-73
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонячна панель Cclamp CL-635WP — це компактний і потужний пристрій із потужністю 3,5 Вт. Вона може використовуватися для заряджання різних сучасних пристроїв, включно з годинником, фотоапаратами, планшетами та смартфонами. Оснащена стандартом захисту IP65, що дає змогу використовувати її в будь-яких погодних умовах. Вона працює в широкому діапазоні температур від -25 до +75 °C.
Сонячна панель Cclamp CL-635WP є чудовим рішенням для подорожей, коли вам необхідно багато разів зарядити ваші мобільні пристрої, але ви не маєте під рукою портативного акумулятора. За допомогою цієї моделі ви можете заряджати планшети, смартфони, смарт-годинники, браслети, навушники і багато іншого. Просто під'єднайте пристрій до панелі через вбудований USB-порт. Її потужності буде досить для повсякденного використання.
Для заряджання ваших пристроїв використовуйте вбудований USB-порт і доданий кабель, який дає змогу швидко заряджати ґаджети до 100%. Кабель-розгалужувач має такі роз'єми, як microUSB Type-B, microUSB, mini-jack 3.5, USB, DIN.
Сонячна панель Cclamp CL-635WP має клас захисту IP65, що забезпечує надійний захист від пилу та вологи. Ви можете заряджати пристрої в будь-яких погодних умовах.
CL-635WP — це портативна панель, яку легко транспортувати та брати із собою в поїздки. Вона компактна та займе трохи місця в сумці або багажнику автомобіля.
Для використання панелі необхідно розмістити її на відкритому сонячному місці, оскільки вона працює на сонячній енергії. Максимально відрегулюйте положення панелі та розмістіть її перпендикулярно до сонячного світла під кутом від 45° до 90°. Під'єднайте панель до вашого пристрою за допомогою USB-кабелю та заряджайте його зеленою енергією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cclamp |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості ліхтаря | Вологостійкий, Протиударний |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Тип діода | LED |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера, Акумулятор, Мережа |
| Тип заряду | USB, От сети, Сонячні батареї |
| Тип ліхтаря | Підвісний |
| Товщина | 8.5 см |
| Час заряджання акумулятора | 10 хв |
| Час роботи | 30 годину |
- Ціна: 2 700 ₴








