
Сонячна станція GDLITE GD-1000A портативна система для кемпінгу з 4-ма ліхтарями з power bank solar
2 300 ₴
1 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9155
Портативна потужна сонячна станція для акумулювання сонячної енергії та заряджання мобільних пристроїв та освітлення у похідних умовах. Вбудований потужний LED-ліхтар у корпус для освітлення у темний час доби.
Станція обладнана FM-радіо та MP3-плеєром для прослуховування музики, подкастів або новин. У комплект входить LED лампа U з можливістю керування через Bluetooth. Також сонячна станція має 4 лампи для створення непередаваної атмосфери. Сонячна станція GDLITE GD-1000A призначена для людей, які цінують практичність та функціональність. Портативна станція дасть вам все, що необхідно – освітлення трьома світлодіодними лампами SMD та ліхтарем. Самі лампочки окремо можна використовувати як нічники.
Вбудований акумулятор можна заряджати від мережі 220В та за допомогою сонячної панелі. Місткість акумулятора свинцево-кислотний 6в 4А/год,
Сонячна панель обладнана входом 9 В для живлення від сонячної батареї, входом для живлення від мережі 110-220 В, чотирма входами 6 В для живлення лампочок, одним USB-входом для інших портативних електроприладів (мобільні телефони, планшети, вентилятори з USB-троянд та т. д.). Живлення мобільних електроприладів здійснюється за допомогою кабелю з 10 різними виходами.
Зарядка сонячної станції від мережі займає близько шести годин, а від сонячної панелі приблизно 13-15 годин. Кількість підключених ламп впливає на автономність агрегату.
Характеристики:
Solar GDPlus GD-1000A:
Тип акумулятора: свинцево-кислотний 6в 4А/год
Напруга вхідна: АС 220-240В, 50-60Герц – від мережі DC 9В. - від сонячної панелі
Напруга на виході: DC 6В USB: 5В, 1А
Час заряджання від сонячної панелі (3.5 Вт): 13-15 годин
Час заряджання від мережі 6 годин Індикатор рівня заряду батареї
Розмір: станція 20*25.3*8.5см, панель 26*14*1,5см
Вага: приблизно 700 г
Рознімання: для сонячної панелі (3-7 Вт.) USB: 5В, 1А. 3 роз'єми для ламп 6 Ст.
Додатково: SMD LED-лампи у комплекті 3шт.
Довжина мережевого шнура 220 В – 0,5 м-коду.
Довжина шнура від лампи: 3 м. (зі зручним вимикачем)
Комплектація:
Портативна сонячна автономна система Solar GDPlus GD-1000A
Сонячна панель 9В, 3.5Вт.
LED-лампи – 3 шт.
Disco лампа – 1 шт.
USB-кабель із 5 перехідниками для підзарядки мобільних телефонів.
Зарядний USB-шнур.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GD Lite |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.35 кг |
| Ширина | 245 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання акумулятора | 6 хв |
| Дальність дії (м) | 25 |
| Ємність акумулятора | 4000 мА/год |
| Джерело світла | Світлодіод |
| Особливості ліхтаря | Заряджання для телефона, Радіо, Розбірний |
| Роз'єми | 1 x USB, слот microSD |
| Тип запчастин | Оригінал |
| Тип заряду | От сети, Сонячні батареї |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Товщина | 100 см |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 495 ₴







