Радар-детектор Cobra XRS 9880

Радар-детектор Cobra XRS 9880
Радар-детектор Cobra XRS 9880В наявності
А ви знали, що часто навіть невелике перевищення швидкості може стати причиною штрафу? Саме тому багато водіїв використовують радар-детектори, які попереджають про наявність поста ДПС. Радар-детектор — пристрій, який має властивість реагувати на радар поліції, який контролює швидкість руху автомобіля, і подавати сигнал про це водієві. Водитку необхідно реагувати на всі сигнали детектора, щоб уникнути штрафу за перевищення швидкості. Радар-детектор Cobra XRS 9880 є найкращою моделлю серед антирадарів, що працюють у всіх радіо- та лазерних частотах. Cobra XRS 9880 має більш просунуту електроніку та масивну антену, що можна побачити на світлинах. У радар-детекторі вбудований модуль GPS, який дає змогу Cobra XLS 9880 показувати на екрані швидкість і відсіювати помилкові сигнали або попереджати заздалегідь про радара. Радар-детектор має голосові підказки російською мовою. До комплекту з радар-детектором входить штекер-індикатор із кнопкою швидкого вимкнення, що робить зручним його увімкнення. Опція LaserEye вловлює всі лазерні сигнали на 360 градусів. Продумана електроніка робить пристрій надійнішим під час пошуку сигналів від радарів, що дає перевагу в відстані виявлення радарів та їх індефікацію. Другим моментом електронної начинки є відпрацювання помилкових сигналів, щоб не хвилювати свого господаря зайвий раз. На дисплеї радар-детектора виводиться електронний компас, швидкість, частоти радарів, яскравість дисплея можна регулювати, настроювання радар-детектора не скидаються після вимкнення. Корпус блока виготовлений із пластмаси двох кольорів ABS-пластику. Функції та можливості Функції защита от VG-2 фільтр помилкових спрацьовувань режим Авто режим Траса режим Місто регулювання яскравості дисплея вимкнення звуку голосове сповіщення вимкнення діапазонів. Підтримка імпульсних сигналів: Instant-On POP Ultra-K (K-Pulse) Ultra-X Визначення радарів: Автоураган Стрілка Робот Автодорія ЛІСД Кречет Кріс Алена Візир Характеристики: Тип приймача: супергетеродинний, подвійне перетворення частот Тип антени: рупорна, лінійно поляризована Голосове сповіщення: немає Регулювання звуку: немає Регулювання яскравості: так Режим місто/трасу: режим міста та трасу Оновлення прошивки: так підтримує діапазон: X, Ka, KU, Laser, VG-2X-band: 10,42-10,62 ГГцK-band: 23,9-24,3 ГГцка-смуга: 34,100-35,82 ГГцKu-смуса: 13,32-13,54 ГГцLaser: 904nm, 33 м Виявлення радара "Стрілка": немає Виявлення сигналів: 360 градусів Напруга живлення: 12-15В Споживана потужність: 300 мА Матеріал корпусу: пластик Спосіб кріплення: на скло Робочий діапазон температур: -15...+60 Розмір: 75х35х120 мм Вага: 160 грамів Комплектація: радар-детектор шнур живлення; присосок; инструкция; коробка.