Бездротові навушники Bluetooth NIA NB710

Бездротові навушники Bluetooth NIA NB710
Бездротові навушники Bluetooth NIA NB710В наявності
Ведете активний спосіб життя і не уявляєте себе без улюбленої музики? Вам підійдуть Bluetooth NIA NB710 — Новинка 2020. бездротові навушники, які можуть похвалитися суперзвуком і максимальною зручністю. Вони буквально створені, щоб усюди супроводжувати свого власника! Розробники бездротових навушників подбали про те, щоб забезпечити чудовий звук у широкому частотному діапазоні. Слухайте важкий метал, електронну або класичну музику, насолоджуючись однаково чітким і об'ємним звучанням. Цілий день музики! Слухайте треки улюблених музичних виконавців, не обмежуючи себе в задоволенні. Ці бездротові навушники — справжня знахідка для меломанів. Вбудований акумулятор забезпечує до 6 годин відтворення музики на повному заряді. Ідеальний комфорт! Творці подбали про те, щоб кожен зміг підібрати оптимальний для своїх вух розмір. Навушники укомплектовані трьома парами класичних амбушурів різних розмірів і двома парами вкладок анатомічної форми. Завдяки цьому навіть багатогодинне прослуховування музики не викличе у вас дискомфорту. Bluetooth NIA NB710 забезпечать чудовий звук. Виготовлені в стильному, ексклюзивному дизайні.Спеціальні силіконові вставки забезпечують зручність і стабільне носіння гарнітури. Обладнані вбудованим мікрофоном. Кейс для заряджання та зберігання навушників має ефектний та акуратний вигляд. Навушники працюють упродовж 2-6 годин у режимі прослуховування музичних треків і 6 годин у розмовному режимі. Час заряджання становить 1.5 години. Максимальна відстань для зв'язку з телефоном або плеєром — 10 метрів. Bluetooth гарнитура NIA NB710 — це сучасні навушники зі спеціальним кріпленням у вусі. Має дуже стильний вигляд і фактично не відчувається навіть під час тривалої шкарпетки. Працюють Bluetooth навушники від вбудованого акумулятора, який заряджається від спеціального кейса. За допомогою Bluetooth навушників Ви можете розмовляти, керувати вхідними/вихідними викликами, слухати музику та без проблем перемикати аудіотреки. Переваги навушників NIA NB-710: Високоякісні динаміки забезпечують чудовий звук. Ексклюзивний дизайн для навушників. Спеціальні силіконові вставки в навушниках навушники забезпечують зручність і стабільне носіння. Наявність мікрофона. Сенсорне керування. Характеристики: Bluetooth 5.0 Порт для заряджання в кейсі Type-C Автоматична синхронізація навушників Приблизно 20 годин автономної роботи з урахуванням заряджання від кейса Сенсорне керування Чудова ергономіка в вусі Якісний 12,5 мм драйвер superB pure BASS Час роботи навушників від 2 до 6 год залежно від рівня гучності Ємність акумулятора навушника 50mAh Ємність акумулятора кейса 400mAh Час роботи в режимі розмови до 8 год Чутливість: 108±3dBdB. Комплектація: Наушники NIA NB-710; Кейс; Кабель для зарадки; Інструкція; Фірмова коробка.
Вид навушниківВставні ("затички")
Гарантійний термін12 міс