Автомобільний Антирадар 360° Stinger Х70V Радар-детектор 16 Band V7 Radar DetectorВ наявності
ХВАТИТ ТРАТИТИ ГРІГТИ НА ШТРАФИ! З появою камер фіксації порушень ПДД ринок України починають наповнювати всілякі антиради, покликані врятувати автомобілістів від штрафів. Щоправда, одні не можуть розпізнати й половини швидкісних камер, інші пищать від заправних станцій і дверей супермаркетів, а треті взагалі живуть своїм життям, не приносячи жодної користі. Представляємо до вашої уваги модель 360° Stinger Х70V. Цей антирадар працює у всіх відомих на сьогодні діапазонах і виявляє будь-які пристрої фіксації ПДД. Навіть ті, на яких встановлена технологія приховування. Радар-детектор подасть сигнал і покаже на дисплеї інформацію про відстань до камери та її тип, а ви встигнете виправитися й уникнути штрафу! 360° STINGER Х70V — НОВЕ ПОКОЛЕННЯ БАДАРУ-ДЕТЕКТОРІВ Високоточне визначення радарів Антирадар розпізнає всі відомі на сьогодні камери та діапазони. Він адаптований до технологій приховування камер, що унеможливлює незроблення й отримання штрафу. Кут захоплення сигналу 360°, діаметр — 1200 м Антирадар проводить кругове сканування, тому попередить вас, навіть якщо камера фіксує порушення ззаду. Ви дізнаєтеся про радара за 500-1500 м і встигнете уникнути покарання. Немає помилкових спрацьовувань Вам не доведеться гадати, знижувати швидкість чи ні. Антирадар не турбуватиме вас фальшивими спрацьовуваннями на заправні станції, двері супермаркету та інші автомобілі. Зручне кріплення та просте настроювання Радар-детектор має компактний стильний корпус зі світлодіодним дисплеєм і встановлюється на приладову панель. Настроювання просте: вибирайте режим "Місто" або "Траса". Можна їхати! АНТИРАДАР 360° STINGER Х70V НЕ МАЄ АНАЛОГОВ Працює з Х, К, Ku, Ka-вузьким, низьким і широким діапазонами Кут огляду 360°, діаметр сканування — 1200 м Адаптований до всіх відомих російських камер і лазерних пристроїв ("TruCam", "Стрілка", "Іскра", "Бінар", "Віза", "Арена", "Кріс", "Радіс", "Беркут", "Сокол", лазерні пристрої ЛІСД, АМАТА) Обладнаний звуковим сповіщенням Передає дані про радари на світлодіодний дисплей Попередньо встановлені режими "Місяць" і "Траса" для перемикання чутливості антирадара Характеристики: Кут огляду: 360° Відстань виявлення до 1000 м Два режими: «Місто» й «Траса» Підходить для всіх типів автомобілів Дисплей світлодіодний Килимок для кріплення Розмір коробки: 14х8,5х8 см Вага 240 г. Комплектація: Антирадар ЗП для прикурювача Антиковзний килимок Інструкція.