Жіночі наручні годинники Baosaili

Жіночі наручні годинники Baosaili
Жіночі наручні годинники BaosailiВ наявності
Жіночі годинники BAOSAILI - один з найбільш популярних аксесуар 2018 року! ВОНИ - Яскраві і стильні і підійдуть будь-якій дівчині, незалежно від стилю життя і переваг в моді! Baosaili ваблять погляд благородним колірним поєднанням і витонченим дизайном. Циферблат має глибокий сапфіровий колір, який грає на світлі різними відтінками, завдяки наявності безлічі граней на склі. Браслет годинника виконаний у кольорі рожеве золото, біля основи прикрашений короною та камінчиками. Такий відтінок золота найбільш поширений, тому дуже ймовірно, що годинник Baosaili ідеально підійдуть до Ваших улюблених золотими сережками, кулону або кілець. Розмір браслета регулюється, тому годинник підійдуть під будь зап'ясті. Механізм годинника кварцовий, а це означає, що їх не потрібно заводити, про батарейці також не варто турбуватися - зазвичай вона працює протягом кількох років, а після змінюється на нову. – Механізм: кварцовий Baosaili – Корпус: З нержавіючої сталі Браслет: Нержавіюча сталь – Скло: Мінеральне – Вага: 77 р. – Довжина ремінця: 220 мм – Діаметр циферблата: 32 мм. – Товщина корпусу: 10 мм.
ВиробникBaosaili
Браслет/РемінецьЗолотий