• Немає в наявності
Пояс Ems Trainer для преса/Міостимулятор/Пояс Ems-trainer стимулятор м'язів пресаНемає в наявності
Опис Для підтримки гарної фізичної форми необхідні регулярні тренування й непохитное бажання удосконалюватися, але в сучасному світі не всім вистачає часу на відвідування спортзалу. Спеціально для тих, хто не має можливості щодня займатися спортом, був винайдений ефективний і зручний у використанні прилад — міостимулятор EMS Trainer. Цей апарат допомагає боротися із зайвою вагою й накачати прес якнайшвидше. Миостимулятор призначений для стимулювання м'язів за допомогою впливу на них електричними імпульсами. Електричні сигнали невеликого струму змушують м'язи скорочуватися, здійснюючи роботу. Завдяки цим скороченням м'язи починають збільшуватися й рости з плином часу. Також під час використання міостимулятора EMS TRAINER спалюються зайві калорії — вони витрачаються на м'язові скорочення й Ви активно втрачаєте зайву вагу. Наскільки корисний пристрій? Пристосувань для тренувань чимало, але тренажер EMS-Trainer відрізняється від аналогів комплексним характером роботи. Прибігнувши до нього, ви легко досягнете найбільш амбітних цілей: Позбавтеся повноти. Прискоріть жироспалальний процес. Наростити м'язову масу. Підвищте якість тіла. Збільште ефективність вправ на ті чи інші групи м'язів. Приведіть шкірний покрив у тонус. Скоригуєте окремі зони, які потребують особливого опрацювання. З міостимулятором м'язів для схуднення EMS-Trainer ви скоро переконаєтеся, що проблемних зон немає — є лише недовершена програма тренувань. Під час використання новинки ваші старання щодо будівництва гарної фігури дуже швидко увінчаються успіхом. Складки на животі та інших ділянках перестануть псувати загальний вигляд, а одяг буде сидіти чудово. Тільки гардероб доведеться оновити, адже об'єми тіла помітно зменшуються. Чому потрібно вибрати міостимулятор EMS-Trainer? Революційна модель встигла заслужити прекрасні відгуки людей, які встигли її випробувати. Всі вони зазначають практичність, комфорт та інші цінні якості аксесуара. Серед найяскравіших переваг можна назвати такі переваги: Широкий діапазон функцій — від підготовки до розслаблення м'язів після занять. Можливість повсюдного застосування — і вдома, і в поїздці, і в офісі. схуднення без зусиль і шкоди для здоров'я. Бездротова конструкція. Надійна фіксація на тілі — виріб обладнаний гелевими подушечками. Вибір режиму тренувань залежно від інтенсивності, цілей і вихідного стану. У своїй справі тренажер EMS-Trainer дуже гарний. Ви відчуєте, як тіло стає міцнішим і атлетичним, причому зміни почнуться практично відразу та не будуть потрібні повного самовтрачання. Далі ми розповімо про практичну сторону питання. Застосування нового тренажера Для використання аксесуара не потрібно опановувати особливі навички або довго вивчати схему його роботи. Просто дотримуйтеся кількох пунктів інструкції до міостимулятора м'язів для схуднення EMS-Trainer: Виберіть місце, на якому кріпитиметься тренажер. Прикладіть його до шкіри та переконайтеся, що виріб прикріпився. Встановіть потрібну програму. Увімкніть пристрій, натиснувши на відповідну кнопку. Після цього можна робити справи або відпочивати. Коли цикл закінчиться, приберіть аксесуар (він має лежати на спеціальному аркуші пластику). Не менш простим буде й придбання новинки. Ви можете купити міостимулятор EMS-Trainer у нашому інтернет-магазині. Відправте онлайн-заявку зараз — і за лічені дні ви займетеся тестуванням перспективного аксесуара.
ВиробникEMS
Кількість батарейок2 шт.