Антистрес! Fidget Spinner Спінер Крутилка (Вертеля)

• Немає в наявності
Антистрес! Fidget Spinner Спінер Крутилка (Вертеля)
Антистрес! Fidget Spinner Спінер Крутилка (Вертеля)Немає в наявності
Хенд спінер що це? Finger hand spinner — Новий тренд, який має армію шанувальників у Європі, Австралії та США. Тепер і в Україні активно набирають популярності трюки з цією новою іграшкою. Цей аксесуар стане улюбленою іграшкою в будь-якого кінестетика та шанувальника "клацати ручкою". Його в народі також називають антистрес спінер, вертушка для рук. Spiner надає розслаблювальну дію, допомагає зосередитися, заспокоїтися в стресових ситуаціях. Замість того, щоб трясти ногою/стовбурати пальцями по столу/клацати ручкою — краще розвивайте моторику пальців. Навіщо потрібен Spinner? Розвиває дрібну моторику пальців рук Розвиває активність правого корику мозку, що відповідає за творчість, інтуїцію тощо. Можна зайнятися між справами, розслабитися, перезавантажитися — зосередитися на мозковій активності, зайнявши руки справою — гарна розвага в пробці Підвищує концентрацію уваги — зміцнює пам'ять- допомагає кинути курити. Як робиться Спінер-антистрес Hand Spinner (хенд спінер) виготовляється з високоміцного екологічного біорозкладного пластику. , який абсолютно безпечний навіть для дітей. Спинери друкуються в нашій 3D-лабораторі після чого обробляються нашими теслями в ручну, які доводять спінер до ідеальних пропорцій для тривалого обертання. Навіщо купувати spiner Хенд спінер — це чудовий аксесуар для дорослих і дітей. Разом зі спінером вам завжди буде чим зайнятися в пробці, у метро, між заняттями або ж ви завжди зможете абстрагувати свій розум від тривалої посиленої роботи. Покрутивши наш спінер із найкращими спеціально відібраними підшипниками, вставлені в ідеально збалансовану форму, ви відчуєте щось нове. Ви закохаєтеся в цю іграшку з першого разу і ваші пальці не зможуть зупинитися)
Основні атрибути
ВиробникSpinner