
Універсальний потужний перфоратор Макіта з трьома режимами роботи Makita DH 202 BL 18В/4Ач з 2 АКБ та кейсом
7 699 ₴
3 464,55 ₴
- Готово до відправки
- Код: 22005
Перфоратор Makita DH 202 BL забезпечує високу продуктивність і ефективність під час роботи. Він обладнаний потужним безщітковим двигуном і передовими технологіями. Продукція компанії Makita славиться своєю довговічністю й надійністю. Цей перфоратор допоможе впоратися з найскладнішими завданнями.
Однією із ключових переваг перфоратора Makita DH 202 BL є його оптимальний комфорт використання. Зручна й ергономічна ручка допомагає знизити втому та підвищити точність роботи. Додаткова ручка дає змогу знизити вібрацію. Компактний і легкий корпус робить його зручним у використанні навіть у важкодоступних місцях.
Перфоратор Makita DH 202 BL обладнаний трьома режимами роботи: свердління, довбання (удар) і комбінований режим. Це дає змогу легко впоратися з різними завданнями. Функція реверсу дає змогу змінити напрямок обертання, а регулятор обертів дає повний контроль над швидкістю обертання й ударів.
Якість і надійність є важливими аспектами під час вибору перфоратора та Перфоратор Makita DH 202 BL не розчарує вас. З міцним і довговічним корпусом цей перфоратор здатний витримувати інтенсивні навантаження та тривале використання. Висококапацитивна акумуляторна батарея ємністю 4 А·год дає змогу працювати тривалий час без заміни акумулятора. Другий комплектний акумулятор неабияк збільшує час автономної роботи.
Перфоратор Makita DH 202 BL гарантує безпеку та захист у процесі роботи. Вбудовані системи контролю та захисту від перевантаження, перегрівання та короткого замикання дають змогу безпечно використовувати перфоратор навіть за максимальних навантажень.
Комплектація
- Перфоратор 1 шт.
- АКБ 2 шт.
- Зарядний пристрій 1 шт.
- Додаткова ручка 1 шт.
- Обмежувач глибини 1 шт.
- Інструкція 1 шт.
- Пластиковий кейс 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Вага | 3.5 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Максимальна кількість ударів | 4000 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 3.3 Дж. |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 295 мм |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 3 464,55 ₴









