
Зовнішній акумулятор Power bank Globus YMC 37000mAh 65w зі швидкісною зарядкою quick charge 3.0
4 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 18590
Power bank для ноутбука globus mmc 37000mAh 65W — це універсальний зовнішній акумулятор, який дає змогу заряджати вашу електроніку, коли ви не маєте доступу до електрики. Він сумісний із різними пристроями, як-от смартфони, планшети, ноутбуки, відеокамери, відеореєстратори, плеєри та інші.
Ця модель вирізняється великою ємністю акумулятора та швидким зарядом. Беріть його із собою в поїздки, на відпочинок або використовуйте як додаткове джерело живлення — globus mmc ніколи вас не підведе!
Акумулятор для ноутбука globus має рекордну ємність батареї — 37 000mAh і максимальну потужність 65W. Ви зможете зарядити будь-які пристрої, які ви маєте під рукою!
Вбудована підтримка протоколу швидкого заряджання power delivery дає змогу заряджати ваші ґаджети на 70% швидше. Підтримка quick charge 3.0 забезпечує швидкісне заряджання та мінімізує споживання енергії. Ця технологія також допомагає знизити виділення тепла, що сприятливо позначається на роботі акумулятора.
Акумулятор має три порти: 2 USB і USB Type-C, що дає змогу під'єднати до трьох пристроїв одночасно. Для заряджання самого power bank використовуються два роз'єми на вибір: microUSB и USB Type-C.
Завдяки функції power delivery, акумулятор здатний заряджати ноутбуки. Просто під'єднайте ваш ноутбук за допомогою кабелю Type-C, і зарядка почнеться.
Акумулятор power bank globus mmc 37000mAh 65W обладнаний системою захисту, яка забезпечує захист від перезаряджання, перерозряджання, перенапруги та перевантаження за струмом.
На корпусі акумулятора розташований невеликий РК-дисплей, який виводить точну інформацію про стан заряджання.
Акумулятор також має вбудований ліхтар на передній панелі, який можна використовувати в темряві. Просто натисніть на кнопку вмикання.
На корпусі globus mmc також розташований зручний ремінець для транспортування зовнішнього акумулятора.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Ємність акумулятору | 37000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Набір перехідників | Ні |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Роз'єми | micro USB |
| Стан | Новий |
| Тип | Універсальна батарея |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 650 г |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Ціна: 4 499 ₴



