
Інвертор Globus 8000W з правильним чистим синусом для холодильника та двома РК-дисплеями
13 998 ₴
- Немає в наявності
- Код: 18056
Інвертор Globus 8000W пропонує правильний синус і може використовуватися для під'єднання холодильника та інших побутових приладів. У нього рекордна номінальна потужність 4000 Вт (пікова 8000 Вт). Для забезпечення найкращого охолодження вбудовані два вентилятори. Інвертор також має вбудований захист від перегрівання, переплюсування, перевантажень і короткого замикання, а також функцію автовимкнення. На корпусі є два РК-дисплеї, які відстежують вольтаж на вході та виході.
Інвертор Globus 8000W з правильним синусом і рекордною потужністю дає змогу приєднувати не тільки побутову техніку та інструменти, а й потужні пристрої, як-от водонапірні насоси, індукційні печі, пральні машини, асинхронні двигуни або опалювальні котли. За допомогою цього перетворювача від компанії Globus навіть брак електроенергії не буде помітно.
Globus 8000W — ваш захисник під час аварійних вимкнень світла або тривалого блекаута.
Номінальна потужність 4000 Вт забезпечує найкращу роботу та можливість під'єднання великої кількості електроприладів. У разі пікового навантаження потужність може досягати 8000 Вт.
Завдяки вихідному сигналу у формі чистої синусоїди, перетворювач справляється з найвибагливішими видами техніки, забезпечуючи стабільну роботу без перегрівів і коротких замикань.
Дві вентилятори контролюють температурний режим роботи інвертора. Їхня революційна конструкція забезпечує вдосталь охолодження.
На корпусі Globus 8000W розташовані два РК-дисплеї. Один показує вхідний вольтаж, що дає змогу контролювати заряд акумулятора. Інший призначений для моніторингу вихідного вольтажу з самого інвертора.
Вбудована функція автовимкнення забезпечує захист інвертора та під'єднаних пристроїв від ненавмисно визначених зламання.
Продумана система захисту гарантує безпеку всіх пристроїв у ланцюзі під'єднання, мінімізуючи ймовірність зламання. Вбудовані типи захисту містять захист від перегрівання, перенапруги, перевантаження, короткого замикання й неправильного під'єднання.
Корпус Globus 8000W виготовлений із міцного матеріалу, стійкого до потертостей і подряпин. Завдяки компактним розмірам його легко транспортувати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Inter Globus |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Максимальна потужність | 8000 Вт |
| Стан | Новий |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Світлова |
| Додатковий акумулятор | Немає |
| Захист від перевантаження | Да |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість вхідних розеток | 1 шт. |
| Максимальна вхідна напруга | 60 В |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна вхідна напруга | 12 В |
| Тип монтажа | Підлоговий |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 13 998 ₴









