-50%


Зовнішній чоловічий годинник Amst 3003 black-green, чорний із зеленим нейлоновим ремінцем кварцовим, механізм Miyota
1 780 ₴
895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 17232
0 (800) 33-84-73
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На ринку популярний наручний годинник AMST 3003 нейлон black-green з чорним ремінцем із зеленого нейлону від бельгійської компанії AMST мають люмінесцентними стрілками и підсвіткою циферблата. Годинник показує час, дату, день тижня та має вбудовані будильник, секундомір і звуковий сигнал.
Корпус виготовлений з міцної неіржавкої сталі, а циферблат захищений ударостійким мінеральним склом. Годинник також має захист від води та може занурюватися до глибини 50 метрів.
AMST 3003 нейлон black-green являють собою оригінальний повсякденний аксесуар, що поєднує в собі класичний стрілковий і сучасний електронний типи годинників. Вони є чудовим вибором для мисливців, рибалок, спортсменів, військових або просто шанувальників якісних закордонних годинників.
AMST 3003 Black — це продукція відомої бельгійської компанії AMST, яка славиться високою якістю своєї продукції. Годинники цієї марки вирізняються широким функціоналом і низьким відсотком браку, що особливо цінується покупцями.
Виріб AMST 3003 пройшов численні випробування, що дало змогу створити дуже міцну конструкцію. Не страшні падіння, удари або відколи, оскільки корпус виготовлений із неіржавкої сталі, а циферблат захищений мінеральним склом.
Інженери компанії успішно поєднали можливості двох різновидів годинника — стрілкових та електронних, що забезпечило високу точність і розширені функції в AMST 3003.
Годинник AMST 3003 не боїться води. Їхній можна носити в душі або під дощем, а також занурюватися під воду на глибину до 50 метрів. Ідеальний вибір для плавців або дайверів.
У годиннику використовується кварцовий механізм від японської компанії Miyota. Він гарантує точне подання часу навіть у разі тривалого використання.
AMST 3003 мають прості та зручні функції, які стануть у пригоді в повсякденному житті: показ часу, дати та дня тижня, секундомір, будильник, звуковий сигнал. Годинник має підсвітку циферблата та люмінесцентну фарбу на стрілках, що забезпечує гарну видимість у темряві. Підсвічування мінімально витрачає енергію батарейки.
Бельгійський годинник AMST 3003 Black — це висока європейська якість за доступною ціною, яку пропонує компанія AMST. Вони незамінні для шанувальників якісних закордонних годинників, обіцяючи вишуканий дизайн і задоволення всіх вимог до надійності та функціональності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMST |
| Країна виробник | Бельгія |
| Індикація | Мітки (без цифр) |
| Браслет/Ремінець | Тканинний |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Колір браслета/ремінця | Зелений |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ланцюжок | Так |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Протиударні | Так |
| Скло | Мінеральне |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Елітні годинники |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Точність ходу | 15 |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Хронометр | Так |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Додаткові характеристики | |
| Антиблікове покриття скла | Так |
| Додаткові функції | Будильник |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація дати |
| Хронограф | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.97 г |
| Довжина ланцюжка | 265 мм |
| Діаметр | 45 мм |
| Товщина | 14 мм |
- Ціна: 895 ₴









