
Перетворювач напруги Globus TM-9201 AC-12V/DC-220V 600 W з універсальною розеткою і ACB виходом
3 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 16607
0 (800) 33-84-73
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор Globus TM-9201 з номінальною потужністю 600 Вт компактний і функціональний. Він забезпечує захист від перегрівання, короткого замикання, перевантаження, а також від високої та низької напруги. Вбудована універсальна розетка та порт USB дають змогу під'єднувати різні електроприлади. Інвертор може бути під'єднаний до прикурювача автомобіля або безпосередньо до акумулятора. До комплекту входять кабелі для під'єднання до прикурювача й акумулятора.
Перетворювач напруги Globus-600 з потужністю 600 Вт і напругою від 12 В до 220 В є ідеальним вибором для повсякденних завдань. За допомогою цього інвертора ви можете заряджати та використовувати свої електроприлади, навіть коли перебуваєте в дорозі або без електрики. Завдяки надійному корпусу з міцних матеріалів пристрій стійкий до впливу зовнішніх чинників.
Безпека використання забезпечується захистом від перегрівання, перевантаження, короткого замикання, а також від високої та низької напруги. Обладнана універсальна розетка и порт USB полегшують під'єднання мобільних ґаджетів.
Функція автовимкнення за низької або високої напруги гарантує безпеку використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 60 мм |
| Типи індикації | Світлова |
| Допустима пікова потужність | 1200 Вт |
| Інші функції й особливості | Захист від перенапруги |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантажень | Да |
| Захист від переполюсування | Да |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Да |
| ККД, не менш ніж | 90 % |
| Максимальна потужність | 800 Вт |
| Максимальна робоча температура довкілля | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура довкілля | -10 град. |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Сонячна батарея | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 3 600 ₴









