
Часы тактические с паракордом Shiyunme Green с компасом и кресалом
1 500 ₴
990 ₴
- Готово к отправке
- Код: 12448
Годинник тактичний з паракордом Shiyunme Green з компасом і кресалом зможе повною мірою задовольнити ваші потреби. Даний наручний годинник виконаний за всіма військовими стандартами якості. Прекрасно підійдуть не тільки для військових, але і для спортсменів, мандрівників і просто любителів стилю military.
Якщо ви часто буваєте поза домом, любите активний відпочинок — тактичний годинник для виживання вам знадобиться.
Цей аксесуар має унікальні особливості, які помітно розширюють коло його використання:
показує час та дату;
- може використовуватися як секундомір та як будильник;
- має підсвічування та свисток;
- може бути використаний як скребок або розпалювач вогню;
- оснащений компасом.
Виріб має захист від вологи. Це означає, що навіть якщо ви потрапите під дощ, годинник не вийти з ладу. При цьому цей аксесуар не можна використовувати під час плавання.
Як браслет для цього аксесуара передбачений паракорд. Це довга мотузка, яку можна використовувати для виживання в екстремальних умовах чи побуті — у повсякденному житті.
Компас на годиннику завжди покаже правильний напрямок - достатньо покласти його на рівну поверхню. Будильник не дозволить пропустити час підйому. За допомогою крісла можна розпалити вогонь без сірників та запальнички.
Годинник тактичний на руку - аксесуар на всі випадки життя, з яким ви знайдете почуття впевненості та безпеки.
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет браслета/ремешка | Зеленый |
| Цвет циферблата | Зеленый |
| Противоударные | Да |
| Стекло | Минеральное |
| Состояние | Новое |
| Пол | Мужской |
| Тип | Армейские |
| Форма | Круглая |
| Формат времени | 12 часов |
| Циферблат | Стрелочный+цифровой |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 56 мм |
| Толщина | 18 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вартові стрілки | З люмінесцентним покриттям |
| Водонепроницаемость | 5АТМ |
| Длина ремешка | 22 - 30 мм (регульована) |
| Довжина шнурка | 2.5 м |
| Материал корпуса | ABS+TPU |
| Материал ремня | Парокорд |
| Механизм | Японський Miyota |
| Навантаження шнурка | 250 кг |
| Особенности | Ремінець із паракорду довжиною 2,5 м оснащений кресалом, градусником, компасом, свистком |
| Функції годинника | Будильник, секундомір, місяць, місяць |
- Цена: 990 ₴









