-26%


Бінокль нічного бачення 400B, для полювання та риболовлі
14 000 ₴
10 360 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8348
0 (800) 33-84-73
МенеджерУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бінокль нічного бачення 400B є чудовим приладом з професійною якістю зображення та ефективним оглядом у повній темряві. Лінзи об'єктивів і окулярів виготовлені з високоякісного оптичного скла з багатошаровим покриттям, що просвітлюється. Це забезпечує високу роздільну здатність приладу, хорошу світлосилу і, в результаті, бездоганну якість зображення.
Прилад нічного бачення призначений для мисливців, лісників та спостерігачів за природою. Його можна використовувати для:
спостереження за тваринами
відстеження браконьєрів
дров'яні злодії
Він також добре працюватиме в місцях, де традиційний моніторинг неможливий, наприклад, на дачних ділянках або будівельних майданчиках.
Після встановлення картки пам'яті, яка входить до комплекту, можливе запис відео і фотозйомка .
Прилад нічного бачення оснащений потужним інфрачервоним діодом, який висвітлює вночі на відстані до 400 метрів.
Бінокль оснащений зручним центральним фокусуванням зображення, механізмом діоптрійного перефокусування окуляра, постійною міжзоряною відстанню та інфрачервоним підсвічуванням. Покриття бінокля негладке. М'яке монолітне наглазник захищає очі спостерігача від бічних засвіток і маскує зелене свічення. Агрегат є повністю автономним, здатний працювати до 8 годин з вісьма батарейками АА.
Характеристики:
5-ти рівневе ІК підсвічування;
запис відео з окулярів на картку пам'яті до 32GB;
захист від вологи IPX4;
9 мов меню;
можливість перегляду знятого відео на екрані пристрою;
2 рівня цифрового зуму;
підключення монітора
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.75 кг |
| Висота | 210 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 650 мм |
| Діаметр об'єктиву | 31 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водостійкість | Да |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна дистанція огляду (м) | 3 |
| Призначення | Загального призначення |
| Живлення | 8 батарейок АА |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 10 360 ₴









